Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (802 hl.)
 
1x za týden (342 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (381 hl.)
 
1x za měsíc (364 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (384 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2273
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Den záchranářů

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
01. 07. 2014
Zaplněné náměstí, řada vzácných hostů a sváteční melodie v podání Hudby Hradní stráže a Policie České republiky. Takový byl Den záchranářů, který se konal v sobotu 28. června v Poděbradech.

Slavnostní odpoledne bylo zahájeno hymnou České republiky. Potom už se slova ujali hosté, mezi nimiž nechyběl senátor Josef Řihák, zástupci jednotlivých záchranných složek a starosta Poděbrad Ladislav Langr. Ten ve svém projevu také připomněl, že původně se Den záchranářů měl konat loni, ale kvůli povodním musel být odložen. Následovala hlavní část, kterou byla přehlídka techniky všech složek integrovaného záchranného systému. Další část programu probíhala na kolonádě. Koncert Hudby Hradní stráže a Policie České republiky byl na programu od 13 hodin. Nejprve ale došlo k předání významných ocenění za zásluhy a obětavou práci a také za záchranu lidských životů. Ocenění předával starosta Poděbrad Ladislav Langr a senátor Josef Řihák. Jednotlivé složky záchranného systému měly své stánky na kolonádě. Návštěvníci si tak mohli prohlédnout jejich vybavení a seznámit se podrobněji s jejich prací. Zájem byl o stánek kriminalistů, dálniční „stíhačku“ Volkswagen Passat nebo stánek lékařské záchranky. Kluci zase obdivovali zbraně. Hasiči představili kus své historie. Stříkačky tažené koňmi i ty první motorové byly k vidění na začátku Divadelní ulice. Na louce u Jezera probíhaly od půl třetí praktické ukázky. Na své si přišli i milovníci vody a motorových člunů.

 

Kamera: Michal Kos, střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová   

Doporučujeme