Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

OSTROMĚŘ – VI. Ostroměřské slavnosti

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Obec Ostroměř - http://www.ostromer.cz
26. 06. 2014
Ostroměřské slavnosti jsou pojmem nejen v Ostroměři, ale i v okolních obcích. I když se o uplynulém víkendu pořádal teprve 6. ročník, jejich popularita je každým rokem větší, o čemž nejlépe svědčí zájem návštěvníků.

Úvod proběhl už tradičně ve 13 hodin. Po úvodním slovu starosty Ostroměře Tomáše Gabriela se nejprve se svým pásmem vystoupení představily děti ze Základní a mateřské školy. Přestávku mezi jednotlivými vystoupeními vyplňovaly mažoretky z Domu dětí a mládeže v Hořicích. Vystoupení „Soptíků“, dětí ze Sboru dobrovolných hasičů v Ostroměři, patří už také neodmyslitelně k slavnostem. S blížící se patnáctou hodinou všechny děti netrpělivě vyhlížely představitelku první televizní Popelky Evu Hruškovou a její sestru Janu. Ukázka výcviku dravých ptáků a sov měla také své příznivce. V bohatém programu, který trval až do pozdních nočních hodin, se ještě představil Davide Mattioli, hudební skupina Ego retro music nebo taneční seskupení Divokej Ir. Nedělní program zahájila dechová hudba Podzvičinka, kterou v 16 hodin vystřídal soubor Hradišťan s uměleckým vedoucím Jiřím Pavlicou. Na závěr lze říci, že 6. Ostroměřské slavnosti byly opět úspěšné. Poděkování patří především vedení obce, Sboru dobrovolných hasičů a všem sponzorům.

 

Kamera: Zuzana Houfková, střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová   

Doporučujeme