Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

OSTROMĚŘ – VI. Ostroměřské slavnosti

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Obec Ostroměř - http://www.ostromer.cz
26. 06. 2014
Ostroměřské slavnosti jsou pojmem nejen v Ostroměři, ale i v okolních obcích. I když se o uplynulém víkendu pořádal teprve 6. ročník, jejich popularita je každým rokem větší, o čemž nejlépe svědčí zájem návštěvníků.

Úvod proběhl už tradičně ve 13 hodin. Po úvodním slovu starosty Ostroměře Tomáše Gabriela se nejprve se svým pásmem vystoupení představily děti ze Základní a mateřské školy. Přestávku mezi jednotlivými vystoupeními vyplňovaly mažoretky z Domu dětí a mládeže v Hořicích. Vystoupení „Soptíků“, dětí ze Sboru dobrovolných hasičů v Ostroměři, patří už také neodmyslitelně k slavnostem. S blížící se patnáctou hodinou všechny děti netrpělivě vyhlížely představitelku první televizní Popelky Evu Hruškovou a její sestru Janu. Ukázka výcviku dravých ptáků a sov měla také své příznivce. V bohatém programu, který trval až do pozdních nočních hodin, se ještě představil Davide Mattioli, hudební skupina Ego retro music nebo taneční seskupení Divokej Ir. Nedělní program zahájila dechová hudba Podzvičinka, kterou v 16 hodin vystřídal soubor Hradišťan s uměleckým vedoucím Jiřím Pavlicou. Na závěr lze říci, že 6. Ostroměřské slavnosti byly opět úspěšné. Poděkování patří především vedení obce, Sboru dobrovolných hasičů a všem sponzorům.

 

Kamera: Zuzana Houfková, střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová   

Doporučujeme