Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (812 hl.)
 
1x za týden (344 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (384 hl.)
 
1x za měsíc (367 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (392 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2299
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV – Sportovní hry Mateřských škol

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
16. 06. 2014
Ve středu 11. června se tenisový areál v Novém Bydžově zaplnil dětmi z mateřských škol. Konal se tu už 10. ročník Sportovních her. Těch se letos zúčastnilo 11 školek z Novobydžovska a blízkého okolí. 

Přijely mateřské školy například z Nepolis, Prasku, Petrovic, ale také třeba z Chlumce nad Cidlinou. Na počátku Sportovních her v roce 2004 byla ředitelka Mateřské školy Palackého, Jitka Kučerová. Po slavnostním zahájení, které proběhlo v 8 hodin a 30 minut, se desetičlenná družstva vydala na plnění jednotlivých disciplín. Ty byly rozděleny na běžecké, skákací a házecí. Nechyběla ani disciplína pro učitelky. Na bezchybné plnění jednotlivých úkolů a také na dosažené výsledky dohlíželi žáci devátých ročníků Základní školy Václava Klimenta Klicpery. Pořadatelé připravili kromě cen i občerstvení. K pití studený čaj, šťávu a minerálku a na doplnění vynaložené energie napekly kuchařky buchty z 10 kg těsta. Každý sportovec obdržel na památku Účastnický list a pro nejlepší byly diplomy a poháry. Ten nejcennější si odvezlo družstvo Berušek z Chlumce nad Cidlinou. Na druhém místě skončily děti z pořádající Mateřské školy Palackého a třetí místo obsadila Mateřská škola Prasek. Cenu pro nejlepšího sportovce získal Jakub Vobořil z Mateřské školy Smidary.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová      

Doporučujeme