Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1044 hl.)
 
1x za týden (522 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (526 hl.)
 
1x za měsíc (533 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (828 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3453
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – 50. výročí připojení Velkého Zboží k městu Poděbrady

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
04. 06. 2014
Hezké počasí a dobrá nálada panovala na sportovním hřišti městské části Poděbrad Velké Zboží v sobotu 31. května. Důvodem byly oslavy 50. výročí připojení obce k městu Poděbrady. Krátce po půl čtvrté odpoledne všechny přítomné přivítala místopředsedkyně místního výboru Nina Zákostelecká společně s předsedkyní Janou Mračkovou.

Pozvání přijal i starosta Poděbrad Ladislav Langr, který kromě poděkování za dobrou spolupráci měl pro městskou část Velké Zboží také několik darů. Co bylo prvním impulsem k uspořádání oslav padesátého výročí, nám pověděla místopředsedkyně místního výboru Nina Zákostelecká. Během práce na přípravách oslav připravili pořadatelé také rozsáhlý materiál mapující historii obce. Z těchto dokumentů a historických fotografií uspořádali pěknou výstavu, která zaslouženě poutala velkou pozornost všech návštěvníků. Malování na obličej bylo velkým lákadlem pro ty nejmenší. A co dalšího připravili pořadatelé pro tento slavnostní den, to už byla otázka na předsedkyni místního výboru Janu Mračkovou. Hasiči na oslavách představili automobilovou stříkačku Ruda, kterou dostali od města Poděbrady v říjnu 2012. K dobré náladě hrála i dobrá muzika a děti využívaly všech atrakcí, které jim areál nabízel.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová      

Doporučujeme