Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Poděbradské dračí srdce

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
28. 05. 2014
Závody dračích lodí jsou v Poděbradech tradicí, vždyť letos se uskutečnil už 7. ročník závodu „Poděbradské dračí srdce“. O putovní pohár města Poděbrad se v sobotu 24. května utkalo deset družstev. V krásném prostředí plovárny na Jezeře je čekaly tratě 200 metrů a 1 kilometr kolem ostrova.

Dračí loď je bez hlavy a ocasu dlouhá 12,5 m. Posádku tvoří 20 pádlujících, 10 vlevo, 10 vpravo, bubeník a kormidelník. A pokud byste chtěli tento atraktivní sport vyzkoušet, tak tady je rada jak na to od organizátora závodu Petra Rypky. Závod dračích lodí se odehrál v rámci Poděbradských sportovních dnů. K těm už neodmyslitelně patří závod v triatlonu, který se konal v neděli a Běh krále Jiřího, jehož start byl v sobotu v 10 hodin a 30 minut. S desetikilometrovou tratí se nejlépe vypořádal Jiří Miler z AC Mladá Boleslav. Jeho byl čas 32 minut a 45 vteřin.   36 minut a 13 vteřin, to už byl čas nejrychlejší ženy. Tou byla Lada Nováková z Jiskry Havlíčkův Brod. Závod dračích lodí suveréně ovládla posádka Lyžaři TJ Lokomotiva Nymburk, když zvítězila na trati 200 metrů i 1 kilometr. Posádka STAN-Naše Poděbrady dostala nejvíce hlasů a odnesla si pohár pro Hvězdný tým.

 

Redaktor: David Vondrouš, kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová   

Doporučujeme