Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Lodě na Labi

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
13. 05. 2014
Čtyřdenní Akce pod názvem „Lodě na Labi“, se uskutečnila ve dnech 8. až 11. května. Ve čtvrtek a v pátek probíhal bohatý program v Nymburce a víkend patřil návštěvníkům a milovníkům vody v Poděbradech. Zajímavou a ojedinělou akci připravila obecně prospěšná společnost Zlatý pruh Polabí.

Pořadatelé připravili výstavu, kde se každý mohl seznámit s uvažovaným koridorem Dunaj, Odra, Labe nebo si prohlédnout už vybudovaná vodní díla. Organizátoři nezapomněli ani na nejmenší návštěvníky. Těm zahrálo A-Z Divadlo z Milovic Vodnickou pohádku. V sobotu na Labi v Poděbradech bylo vidět opravdu hodně plavidel. Byly tu víletní lodě, vodní skůtry i malé motorové čluny. Na jednom opravdu netradičním plavidle připlul i Jakub Bureš, který nám pověděl o připravované plavbě Nymburk - Hamburk. Kdo se chce dozvědět více o této zajímavé, 900 kilometrů dlouhé, plavbě, může navštívit webové stránky nymburkhamburk.cz. K Poděbradům a Labi dnes už neodmyslitelně patří také výletní plavby. Ty už řadu let provozuje rejdařství Havlas.

 

Redaktor: David Vondrouš, kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová   

Doporučujeme