Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1044 hl.)
 
1x za týden (522 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (526 hl.)
 
1x za měsíc (533 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (828 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3453
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Lodě na Labi

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
13. 05. 2014
Čtyřdenní Akce pod názvem „Lodě na Labi“, se uskutečnila ve dnech 8. až 11. května. Ve čtvrtek a v pátek probíhal bohatý program v Nymburce a víkend patřil návštěvníkům a milovníkům vody v Poděbradech. Zajímavou a ojedinělou akci připravila obecně prospěšná společnost Zlatý pruh Polabí.

Pořadatelé připravili výstavu, kde se každý mohl seznámit s uvažovaným koridorem Dunaj, Odra, Labe nebo si prohlédnout už vybudovaná vodní díla. Organizátoři nezapomněli ani na nejmenší návštěvníky. Těm zahrálo A-Z Divadlo z Milovic Vodnickou pohádku. V sobotu na Labi v Poděbradech bylo vidět opravdu hodně plavidel. Byly tu víletní lodě, vodní skůtry i malé motorové čluny. Na jednom opravdu netradičním plavidle připlul i Jakub Bureš, který nám pověděl o připravované plavbě Nymburk - Hamburk. Kdo se chce dozvědět více o této zajímavé, 900 kilometrů dlouhé, plavbě, může navštívit webové stránky nymburkhamburk.cz. K Poděbradům a Labi dnes už neodmyslitelně patří také výletní plavby. Ty už řadu let provozuje rejdařství Havlas.

 

Redaktor: David Vondrouš, kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová   

Doporučujeme