Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1044 hl.)
 
1x za týden (522 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (526 hl.)
 
1x za měsíc (533 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (828 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3453
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Zahájení 106. lázeňské sezóny

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
07. 05. 2014
Za krásného ale chladného počasí se u dřevěné zvoničky mezi jezírkem Jordán a kostelíčkem Nanebevzetí Panny Marie v Poděbradech konaly hned dvě zajímavé akce. Křest knihy Ladislava Langra „150 poděbradských příběhů“ a otevření nové knihovničky ve zvoničce.

Obě akce se uskutečníly v rámci zahájení 106. lázeňské sezóny v neděli 4. května. Před samotným křtem proběhlo čtení několika příběhů o lidech, kteří se natrvalo zapsali do dějin Poděbrad. Autor Ladislav Langr jim pak osobně předal knihu s věnováním. Knihu 150 poděbradských příběhů aneb 45 tisíc slov o Poděbradech pokřtili, jak jinak než Poděbradkou, všichni přítomní aktéři této zajímavé knihy. Na závěr nechyběla ani nezbytná autogramiáda.  A zájem o podpis s věnováním byl opravdu veliký. Další událostí bylo otevření nové knihovničky v prostorách dřevěné zvoničky. Co bylo inspirací pro tento počin, nám pověděl ředitel Městského kulturního centra Jakub Charvát. Dalším kulturním programem v rámci zahájení lázeňské sezóny byl koncert Jaroslava Uhlíře v Kongresovém centru na Lázeňské kolonádě. Před samotným koncertem ale došlo ještě k jedné důležité události a tou bylo žehnání nově obnovenému pramenu Eliška. Historii pramenu připomenul starosta Poděbrad Ladislav Langr. Eliščin pramen byl otevřen v roce 1908 a zaslepen v roce 1956. Žehnání pramenu Eliška, který vyvěrá z hloubky 109,7 m se ujal poděbradský probošt Vladimír Hronek. Závěr pak patřil smíšenému pěveckému sboru svaté Cecílie.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová 

Doporučujeme