Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1044 hl.)
 
1x za týden (522 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (526 hl.)
 
1x za měsíc (533 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (828 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3453
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Gastro Poděbrady 2014

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
17. 04. 2014
Ve středu 16. dubna se v Kongresovém centru na lázeňské kolonádě uskutečnila gastronomická soutěž žáků středních odborných učilišť v oboru kuchař, číšník, cukrář a barman. Osmý ročník s mezinárodní účastí připravilo Střední odborné učiliště společného stravování Poděbrady.

Barmanská soutěž začala krátce po desáté hodině. Žáci měli za úkol připravit čtyři porce originálního míchaného nápoje během 6 minut a přitom nesměli použít žádnou známou a používanou receptůru. Na jejich počínání dohlíželi porotci a chuť nápojů hodnotila anonymně zkušební komise. Kuchaři, číšníci a cukráři prezentovali své umění ve velkém sále. Soutěžila dvoučlenná družstva a podmínkou bylo použití českých surovin. Kuchaři měli za úkol připravit slavnostní rautovou mísu pro 6 osob, cukráři mísu minidezertů a číšníci měli za úkol přípravu slavnostní tabule pro dvě osoby. Závěrečnou disciplínou byl už tradiční běh číšníků po lázeňské kolonádě. Účastnily se dvoučlenné týmy a s nápoji musely absolvovat překážkovou dráhu. Soutěže Gastro Poděbrady 2014 se zúčastnilo 85 žáků ze 14 škol z České a Slovenské republiky. Podrobné výsledky najdete na stránkách SOU společného stravování Poděbrady.

 

Redaktor: David Vondrouš, kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová 

Doporučujeme