Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (709 hl.)
 
1x za týden (284 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (318 hl.)
 
1x za měsíc (303 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (324 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1938
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Večer výročních městských cen

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
13. 03. 2014
Už pravidelně vrcholí oslavy Dne Poděbrad v divadle Na Kovárně slavnostním večerem u příležitosti předání výročních městských cen. Letos tomu tak bylo v úterý 4. března. Večerem provázel moderátor Jan Pokorný a o kulturní program se postaral mužský vokální kvintet Hlasoplet.

Nejprve byly předány Záslužné listy. Oceněným je předával 2. místostarosta Poděbrad Miloš Mikolanda. Za podíl na rozvoji občanské společnosti při příležitosti 50. výročí připojení Velkého Zboží k městu Poděbrady dostala záslužný list Jana Mračková a Nina Zákostelecká. Veronika Szabóová za vynikající sportovní výsledky a reprezentaci města v olympijském šplhu. Elizaveta Ukolová za vynikající sportovní výsledky v krasobruslení a za reprezentaci města na olympijských hrách v Soči a Vít Vurst za příkladný přístup při řešení krizových situací během červnových povodní v roce 2013. Cenu Křišťálový štít předával 1. místostarosta Poděbrad Ivan Uhlíř. Za záchranu lidského života ji z jeho rukou převzala Eva Holečková. David Kubát dostal cenu za obětavou a úspěšnou trenérskou práci pro poděbradský sport. Veronika Svobodová obdržela cenu Křišťálový štít také za záchranu lidského života. Milan Prokeš a Lenka Jelínková za významný podíl na rozvoji kultury v Poděbradech a za dlouholetou a úspěšnou pedagogickou činnost v rámci působení na Základní umělecké škole. Jan Pokorný měl pro oceněné učitele překvapení v podobě vystoupení jejich žákyň Lucie Musilové a Dominiky Grešové. Čestné medaile přišel na pódium předat starosta Poděbrad Ladislav Langr. Jako první toto ocenění převzala Jaroslava Dunovská za významný podíl na propagaci města a rozvoji kultury v Poděbradech. Pavel Chrz získal Čestnou medaili za propagaci dobrého jména Poděbrad v oblasti zdravotnictví. Pavel Louda za významný podíl na obnovení činnosti skláren v Poděbradech a šíření dobrého jména města. Jaroslav Seifrt také za významný podíl na obnovení činnosti skláren a Ladislav Vomáčko za dlouholetou obětavou práci pro město Poděbrady. O závěr se opět postaral Hlasoplet a nechybělo ani společné foto.

 

Redaktor: David Vondrouš, kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová   

Doporučujeme