Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SPOLEČNÁ CIDLINA – Podpora podnikatelských projektů

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Společná Cidlina, z.s. - http://www.spolecnacidlina.cz
29. 12. 2013
V programovacím období 2008 - 2013 bylo prostřednictvím MAS Společná CIDLINA podpořeno celkem 11 žadatelů z řad podnikatelů. Celkové náklady jejich projektů činily 8,5 milionů Kč, z toho byla vyplacena dotace cca 3.200.000,- Kč.

Podnikatel Jaroslav Petrovický uspěl s projektem na stavební úpravy autodílny v obci Nové Město. Úpravy se týkaly samotné dílny a skladu v přízemí. Finanční výše realizovaného projektu byla 461 tis. Kč, z toho dotace činila 249 tis. Kč.

 

Dalším úspěšným žadatelem byl Pavel Košťál. V obci Kosičky provozuje truhlářskou firmu. Koupě nových strojů byla  z důvodu nevyhovujícího stávajícího strojního zařízení nutná.  Realizací projektu tak došlo ke zkvalitnění nabízených služeb. V rámci projektu došlo k nákupu formátovací pily a vrtacího zařízení. Celková výše projektu byla téměř 987 tis. Kč, z toho dotace 389 tis. Kč.

 

Jedním z dodavatelů reklamních služeb v regionu je novobydžovská firma Radka Žampy, který své služby poskytuje více jak 10 let. Ten uspěl s projektem na nákup nové tiskařské technologie za téměř 500 tis. Kč. Z Programu rozvoje venkova získal dotaci 208 tis. Kč. Realizací projektu došlo k nákupu tiskového plotru šíře 1300mm, laminátoru šíře 1600 mm a řezacího plotru šíře 600 mm.

 

Posledním úspěšným podnikatelem kterého vám představíme je Martin Kafka z Hlušic s projektem na zřízení linky na zpracování dřeva. Celková výše projektu byla takřka 496 tis. Kč a získaná dotace byla ve výši 248 tis. Kč. Jako další plus podpory podnikatelů v programovacím období 2008 - 2013  byl i vznik 4  nových pracovních míst.
Doporučujeme