Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (716 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (330 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1968
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE – 13. Adventní trhy

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Hořice - http://www.horice.org
03. 12. 2013
V sobotu 30. listopadu se zaplnilo náměstí Jiřího z Poděbrad v Hořicích těmi, kdo chtěli načerpat předvánoční atmosféru. Konaly se tu totiž tradiční adventní trhy - a to už potřinácté! Co na návštěvníky čekalo, nám řekl pořadatel akce Pavel Bičiště.

Dopoledne byl k vidění tanec, zazněly koledy, básničky nebo říkanky, které si pro nás připravily například děti ze Základní umělecké školy Hořice, Základní školy Chodovice, Základní umělecké školy Melodie nebo z Dětského domova Nechanice. Mnohé rodiče zahřálo vystoupení jejich ratolestí. A kdo byl přece jenom zmrzlý, mohl se zahřát svařeným vínem, které provonělo celý trh. Vánoční svařák nebyl to jediné, co bylo k dostání. Stánkaři si pro nás připravili bohatý výběr zboží od trdelníků, klobás, sejkor nebo sirupů přes vánoční ozdoby, věnce nebo jmelí a mnoho jiného. Nechyběla ani ukázka práce sochařů z místní školy. Pod vánočním stromem stál dřevěný betlém. No a k betlému patří zvířátka. Ta byla o kousek níž a děti si je mohly pohladit. Pohoda adventu byla patrná i u návštěvníků, kterých bylo mnoho. Zeptali jsme se jich, co pro ně znamená adventní čas.

 

Redaktor: Kateřina Demlová, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme