Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Zámostí se dočkalo revitalizace parku a nové sochy Panny Marie Svatohorské

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
03. 12. 2013
V pátek 29. listopadu se sešli obyvatelé Poděbrad na Zámostí u Havířského kostelíka, přesněji u kostela Nanebevzetí Panny Marie, aby se zúčastnili slavnostního otevření nově upraveného parku. Úvodním slovem je přivítal Jakub Charvát, aby záhy předal mikrofon pěveckému sboru Gymnázia Jiřího z Poděbrad.

Starosta Poděbrad Ladislav Langr připomněl pohnutou historii zdejšího místa a také poděkoval všem, kteří se podíleli na úspěšném dokončení. Než se přítomní vydali na prohlídku kolem jezírka Jordán, došlo i na stříhání pásky. Toho se ujal Ladislav Langr, místostarostové Ivan Uhlíř a Miloš Mikolanda a poslankyně Parlamentu České republiky Nina Nováková. Příjemná procházka vedla kolem jezírka k soše Panny Marie Svatohorské. Ta byla po pádu sloupu v roce 1968 zničena. O další kulturní vystoupení se tentokrát postaral chrámový sbor Svaté Cecílie pod vedením Ivany Trnečkové. Svěcení sochy se ujal královéhradecký biskup Josef Kajnek. Na závěr této slavnostní události byla od 16 hodin v kostele Nanebevzetí Panny Marie sloužena mše.

 

Redaktor: David Vondrouš a Kateřina Demlová, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme