Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Všeobecná poděbradská výstava

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
07. 11. 2013
V pondělí 4. listopadu se prostory Centrálních lázní proměnily ve výstavní síň. Od 16 hodin zde proběhla vernisáž výstavy, kde si město Poděbrady připomnělo důležité výročí uplynutí 790 let od první písemné zmínky. Výstava, která pokračuje v Galerii Ludvíka Kuby, nabízí přehled více než 80 panelů, kde se prezentují nejenom poděbradské školy, zájmové spolky, ale i firmy a instituce.

Vernisáž výstavy byla zahájena vystoupením dechového septetu Základní umělecké školy Poděbrady. V průběhu programu jsme mohli ještě slyšet duo příčných fléten nebo bubeníky. Jakub Charvát, ředitel Městského kulturního centra, se ujal slova na uvítanou. Poděkoval všem, co se na výstavě podíleli, a předal pomyslnou štafetu starostovi města Ladislavu Langrovi. Ještě dříve než se návštěvníci věnovali vystaveným exponátům, byli svědky slavnostního předání automobilu z rukou zástupců společnosti Škoda auto a.s. a ŠkoFIN s.r.o. Ten Poděbrady vyhrály v soutěži, které se zúčastnilo na 400 členů ze Svazu měst a obcí. Poté už nic nebránilo tomu, aby výstava mohla začít. Vše, co se váže k Poděbradům, tu našlo své místo. Jmenujme namátkou: Sbor sv. Cecílie, Polabské mlékárny a.s., Divadelní spolek Jiří, Jezdecký klub Obora nebo Lázně Poděbrady a.s. a mnoho jiných.

 

Redaktor: Kateřina Demlová, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme