Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Všeobecná poděbradská výstava

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
07. 11. 2013
V pondělí 4. listopadu se prostory Centrálních lázní proměnily ve výstavní síň. Od 16 hodin zde proběhla vernisáž výstavy, kde si město Poděbrady připomnělo důležité výročí uplynutí 790 let od první písemné zmínky. Výstava, která pokračuje v Galerii Ludvíka Kuby, nabízí přehled více než 80 panelů, kde se prezentují nejenom poděbradské školy, zájmové spolky, ale i firmy a instituce.

Vernisáž výstavy byla zahájena vystoupením dechového septetu Základní umělecké školy Poděbrady. V průběhu programu jsme mohli ještě slyšet duo příčných fléten nebo bubeníky. Jakub Charvát, ředitel Městského kulturního centra, se ujal slova na uvítanou. Poděkoval všem, co se na výstavě podíleli, a předal pomyslnou štafetu starostovi města Ladislavu Langrovi. Ještě dříve než se návštěvníci věnovali vystaveným exponátům, byli svědky slavnostního předání automobilu z rukou zástupců společnosti Škoda auto a.s. a ŠkoFIN s.r.o. Ten Poděbrady vyhrály v soutěži, které se zúčastnilo na 400 členů ze Svazu měst a obcí. Poté už nic nebránilo tomu, aby výstava mohla začít. Vše, co se váže k Poděbradům, tu našlo své místo. Jmenujme namátkou: Sbor sv. Cecílie, Polabské mlékárny a.s., Divadelní spolek Jiří, Jezdecký klub Obora nebo Lázně Poděbrady a.s. a mnoho jiných.

 

Redaktor: Kateřina Demlová, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme