Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY - Koncert Tria Ivana Hlase

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
22. 10. 2013
V neděli 20. října se zámecké prostory Divadla Na Kovárně v Poděbradech rozezněly písněmi hudebního Tria Ivana Hlase. Ještě dříve než samotný koncert začal, předcházela mu milá povinnost. Tou bylo předání šeku v hodnotě 1 milionu korun, který městu Poděbrady věnovala TOP 09.

Strana tím podpořila připravovaný projekt k výročí mírových iniciativ krále Jiřího z Poděbrad, který bude probíhat po celý příští rok i rok následující. Šek z rukou předsedy strany Karla Schwarzenberga převzal starosta Ladislav Langr. Slavnostního aktu se také zúčastnili místostarostové Ivan Uhlíř a Miloš Mikolanda a místopředsedové TOP 09 Helena Langšádlová a Miroslav Kalousek, kterého jsme se zeptali, proč se TOP 09 rozhodla podpořit právě tuto akci. K tomu, proč TOP 09 vybrala město Poděbrady, se rovněž v proslovu vyjádřil Karel Schwarzenberg, který nás nejenom uvedl do historického obrazu doby krále Jiřího z Poděbrad, ale také zmínil to, že jej mrzí nezájem mladých lidí o české dějiny. Na  závěr připomenul důležitost vlastenectví. Mezitím, co pánové Hlas, Kovács a Nejezchleba hráli své písně, zeptali jsme se Jakuba Charváta, který je ředitelem Městského kulturního centra, jak hodlají darovaný milion použít.

 

Redaktor: Kateřina Demlová, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme