Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV - Rekonstrukce Mateřské školy Sluníčko po červnové povodni

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
22. 10. 2013
Jindy poklidná řeka Cidlina se 3. června 2013 vylila ze svého koryta a připravila obyvatelům Nového Bydžova nepříjemné okamžiky. Mezi zasažené patřila také Mateřská škola Sluníčko. Děti musely být evakuovány a prostory zabezpečeny a uzavřeny. 

Během hodiny bylo vše pod vodou. Jak to na místě vypadalo, nám popsala ředitelka školy Jana Nosková. Dvacet centimetrů vody nadělalo nemalé škody na majetku. Celé spodní patro bylo zničeno. Krizová situace si vyžadovala okamžité jednání, aby se děti mohly co nejdříve vrátit do tříd a školka tak mohla pokračovat v provozu. Po třech dnech od zatopení se podařilo zprovoznit první patro budovy a za týden už fungovaly tři třídy pro devadesát dětí. Mezitím se v nejvíce zasažené budově H začalo s opravami. Dnes jsou tomu od povodně více než čtyři měsíce a školka je plně v provozu a krásně zařízená. Nezbývá než Mateřské škole Sluníčko popřát do budoucna hodně spokojených dětí a už žádnou velkou vodu.

 

Redaktor: Kateřina Demlová, kamera a střih: Luděk Vondrouš, foto: archiv Města Nový Bydžov a MŠ Sluníčko

Doporučujeme