Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (812 hl.)
 
1x za týden (344 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (384 hl.)
 
1x za měsíc (367 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (393 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2300
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV – Starostův pohádkový park

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
15. 10. 2013
V pátek 11. října se v parku u Kostela svaté Trojice v Novém Bydžově konalo tradiční soutěžní odpoledne pro děti. Své úkoly malí soutěžící plnili u jednotlivých stanovišť, kde na ně čekaly pohádkové bytosti se sladkou odměnou v podobě lízátek, bonbónů nebo čokolád.

Jak vlastně akce s názvem Starostův pohádkový park přišla ke svému jménu, to nám pověděl starosta Nového Bydžova Pavel Louda. Po šestnácté hodině, kdy starosta krátkým proslovem přivítal nejen děti, ale i jejich rodiče, předvedla skupina Metropollis ukázku historických soubojů v dobových kostýmech ze 16. století. Následovalo vystoupení mažoretek z Mateřské školy Palackého a hned po nich nám zazpívaly děti z Mateřské školy Sluníčko. Pak už nic nebránilo tomu, aby děti vybojovaly svá malá vítězství v jednotlivých zastaveních a opekly si zaslouženého buřta. To byl zároveň jeden z úkolů pod příznačným názvem „Otesánek“. Zbytek energie mohly využít k dovádění ve skákacím hradu nebo k prohlídce hasičského vozu. Co nového tento ročník přinesl a jak soutěž probíhá, nám popsala organizátorka akce Daniela Lusková. Před zakončením akce byly tradičně vyhodnoceny tři nejkrásnější vlastnoručně vyrobené lampiony. I přes nepřízeň počasí byla účast vysoká a všichni se dobře bavili.  A vy kdo jste nebyli, přijďte za rok na pátý ročník Starostova pohádkového parku.

 

Redaktor:  Kateřina Demlová, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme