Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (727 hl.)
 
1x za týden (297 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (334 hl.)
 
1x za měsíc (316 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (340 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2014
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE - Druhé slavnosti hořických trubiček

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Hořice - http://www.horice.org
02. 10. 2013
Na svatého Václava, 28. září 2013, se konaly již druhé slavnosti hořických trubiček a kde jinde, než právě v Hořicích. Po slavnostním zahájení patřil dopolední program především nejmenším návštěvníkům, kdy bylo připraveno dětské divadlo a různé soutěže.

Celodenní akce byla také protkána spoustou tanečních a pohybových vystoupení. Za zmínku jistě stojí hořičtí mužoreti vystupující pod názvem ARTrosa, folklórní soubor Hořeňák či taneční skupina TimeDance. Publikum mohlo také zhlédnout trampolínkovou show ze studia Sweet Hořice. A jak vlastně nápad na oslavu hořických trubiček vznikl, to už byla otázka na organizátora a moderátora akce Kamila Kašparovského. Po celý  den bylo možné navštívit tradiční jarmark, kde nechyběly ukázky řemeslných prací. Návštěvníci tak mohli ochutnat něco dobrého nebo vidět výrobu pravých hořických trubiček. Velké ovace sklidilo vystoupení Martina Haricha se skupinou Musitany Hope. O hudební vystoupení na letošních slavnostech nebyla nouze. Představil se spolek Dalibor, a také dívčí rocková skupina K2 z Hradce Králové. Členek kapely K2, Kláry, Míši a Moniky, jsme se zeptali, jestli znají hořické trubičky a které patří mezi jejich nejoblíbenější. Ve večerních hodinách byl na programu koncert skupiny AC/CZ neboli AC/DC revival. Slavnosti ukončil ohňostroj, který rozsvítil oblohu nad hořickým náměstím.

 

Redaktor: Petra Soukupová, kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme