Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE - Druhé slavnosti hořických trubiček

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Hořice - http://www.horice.org
02. 10. 2013
Na svatého Václava, 28. září 2013, se konaly již druhé slavnosti hořických trubiček a kde jinde, než právě v Hořicích. Po slavnostním zahájení patřil dopolední program především nejmenším návštěvníkům, kdy bylo připraveno dětské divadlo a různé soutěže.

Celodenní akce byla také protkána spoustou tanečních a pohybových vystoupení. Za zmínku jistě stojí hořičtí mužoreti vystupující pod názvem ARTrosa, folklórní soubor Hořeňák či taneční skupina TimeDance. Publikum mohlo také zhlédnout trampolínkovou show ze studia Sweet Hořice. A jak vlastně nápad na oslavu hořických trubiček vznikl, to už byla otázka na organizátora a moderátora akce Kamila Kašparovského. Po celý  den bylo možné navštívit tradiční jarmark, kde nechyběly ukázky řemeslných prací. Návštěvníci tak mohli ochutnat něco dobrého nebo vidět výrobu pravých hořických trubiček. Velké ovace sklidilo vystoupení Martina Haricha se skupinou Musitany Hope. O hudební vystoupení na letošních slavnostech nebyla nouze. Představil se spolek Dalibor, a také dívčí rocková skupina K2 z Hradce Králové. Členek kapely K2, Kláry, Míši a Moniky, jsme se zeptali, jestli znají hořické trubičky a které patří mezi jejich nejoblíbenější. Ve večerních hodinách byl na programu koncert skupiny AC/CZ neboli AC/DC revival. Slavnosti ukončil ohňostroj, který rozsvítil oblohu nad hořickým náměstím.

 

Redaktor: Petra Soukupová, kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme