Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – FEMAD 2013

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
23. 09. 2013
V neděli 15. září proběhlo v Divadle na Kovárně slavnostní vyhlášení výsledků FEstivalu Mladého Amatérského Divadla FEMAD 2013 s podtitulem Salón odmítnutých. Osm ochotnických souborů se divákům představilo ve dnech 12. až 15. září. Jaký byl ten letošní, 42. ročník, nám pověděl ředitel festivalu Jakub Charvát.

V úvodu slavnostního odpoledne, které vtipně moderoval Martin Kočí, bylo postupně rozděleno šest cen. Cenu diváků získalo Rádobydivadlo Klapý s představením Amadeus. Novinářskou cenu si do České Lípy odvezl Divadelní klub Jirásek za péči o rozvoj vícegeneračního souboru. Cenu diváckých klubů obdržel Jaroslav Kodeš za režii hry Amadeus. Delegáti jednotlivých souborů rozhodli svým hlasováním o třech hlavních cenách. Za nejlepší ženský herecký výkon získala cenu Veronika Stasiowská za roli Évi v představení Kočka na kolejích. Nejlepší mužský herecký výkon předvedl Vít Šťastný v roli Wolfganga Amadea Mozarta v představení Amadeus. A Amadeus v podání Rádobydivadla Klapý získal i hlavní cenu za nejlepší představení.

 

Redaktor: David Vondrouš, kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová, foto: Pavel Štoll

Doporučujeme