Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM – Tyršovo koupaliště slaví 80 let

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
13. 09. 2013
Slavnostní událost se konala v sobotu 31. srpna na Tyršově koupališti ve Dvoře Králové nad Labem. 80 let uplynulo od jeho slavnostního otevření v roce 1933. Koupaliště s bazénem o velikosti 120 x 36 m bylo vybudováno za významné podpory Městské Spořitelny Královédvorské.

S nápadem uspořádat oslavy 80 let přišel provozovatel restaurace Pavel Mičan. Stejně jako při slavnostním otevření, i tentokrát prošel městem slavnostní průvod za doprovodu dechové hudby. Starostka města Edita Vaňková připomněla, jak tehdy celou událost zachytil dobový tisk. Po krátkém slavnostním zahájení už následoval bohatý kulturní program, kde nemohly chybět mažoretky a celá řada dalších skvělých vystoupení. Koho zajímala historie, pro toho byly připravené kroniky, kde se mohl seznámit se vším, co se za těch 80 let na koupališti událo. A kdo si chtěl raději zaplavat, tak mohl stejně jako skupina plavců, kteří sem chodí pravidelně každý den. Součástí programu byly i různé soutěže a sportovní vystoupení, a to vše za doprovodu celé řady kapel, které se na pódiu během dne střídaly. Oslava 80 let koupaliště se opravdu vydařila, a tak nezbývá než popřát, aby se koupaliště do budoucna dočkalo i tobogánu a skluzavek. Také je potřeba poděkovat všem sponzorům a organizátorům v čele s Jiřím Mackem, na jehož bedrech vše leželo.

Redaktor: David Vondrouš, kamera: Jiří Erlebach a Jaroslav Svoboda, střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme