Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

OSTROMĚŘ – 5. Ostroměřské slavnosti a Sjezd rodáků

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Obec Ostroměř - http://www.ostromer.cz
03. 07. 2013
Ve dnech 21. až 23. června se na hřišti za základní školou uskutečnily 5. Ostroměřské slavnosti, a po pěti letech i Sjezd rodáků a přátel Ostroměře, Nových Smrkovic, Domoslavic a Sylvárova Újezdu. 

Bohatý program začal v pátek, kdy byla na programu projekce filmů o Ostroměři. K dobré pohodě hrál a zpíval Petr Němeček. Sobotní program zahájil ve 13 hodin místostarosta Miroslav Vobořil a starosta Tomáš Gabriel. Ten připomenul nedávné povodně a poděkoval všem, kdo se podíleli na odstraňování ško. Pak už začal samotný program a pódium patřilo základní a mateřské škole a dalším učinkujícím. V 15 hodin se svým programem vystoupil zpěvák Josef Vágner. Děti ze Sboru dobrovolných hasičů Ostroměř ukázaly všem, že když o něco jde, tak za to taky uměj pěkně vzít. Zlatým hřebem sobotního programu bylo vystoupení hudební skupiny Elton John revival. O samý závěr dne se postarala hudební skupina SERVIS – VOKAP.  Taneční zábava plná skvělé muziky trvala až do pozdních nočních hodin. Tečkou za podařeným dnem byl ohňostroj s hudbou Miroslava Vobořila a průvodním slovem Františka Jansy. - Nedělní program zahájila ve 13 hodin populární dechovka Táboranka, a vrcholem Ostroměřských slavností bylo vystoupení legendy bigbeatové a folkové scény Hany a Petra Ulrychových se skupinou Javory Beat.

 

Redaktor: Martina Romaňáková a David Vondrouš, kamera: Luděk Vondrouš, Michal Kos a záběry z archivu obce Ostroměř, střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme