Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Kostýmované procházky

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
02. 07. 2013
Kdo byl ve čtvrtek 27. června v 9 hodin večer na lázeňské kolonádě v Poděbradech u sochy T. G. Masaryka, mohl zde spatřit věc nevídanou, bílou paní. Divadelní spolek Jiří připravil zajímavou akci pod názvem Kostýmované procházky po Poděbradech.

Autorem myšlenky byl člen Divadelního spolku Jiří a starosta Poděbrad Ladislav Langr. Bílá paní a Černoborka byly skvělé průvodkyně po historických památkách lázeňským městem. Procházka vedla přes náměstí k bývalé Nymburské bráně a kolem Labe na zámek. Krásná procházka ve které se všichni dozvěděli věci které možná ani nevěděli, končila na zámku, kde v té době žil bavorský kníže Filip Arnošt Hohenlohe s chotí Charicleou, kteří vlastnili panství v letech 1885 – 1912.  Kostýmované procházky jsou jednou z dalších povedených akcí Divadelního spolku Jiří, který má za sebou více jak stopadesátiletou historii a je neodmyslitelnou součástí poděbradské kultury.

 

Redaktor: Martina Romaňáková a David Vondrouš, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme