Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Zpívání na Labi

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
03. 06. 2013
Hudební setkání českých a německých dětských sborů z měst ležících na Labi proběhlo v sobotu 1. června v Poděbradech. Koncert původně plánovaný na lázeňskou kolonádu byl kvůli počasí přesunut do kongresového sálu, kam přišlo okolo tří stovek diváků, kteří dětem vytvořili výbornou atmosféru.

Zahájení patřilo společnému vystoupení dětí a písničkáře Rolfa Zuckowského. Ten s myšlenkou založení Země dětí na Labi přišel po povodních v srpnu 2002. V průběhu pořadu moderátorka Daniela Červenclová pozvala na jeviště vedoucí souboru Kvítek Věru Froňkovou, která poděkovala lidem z občanského sdružení pěveckého sboru Kvítek za jejich podporu a dobrou spolupráci. Poděbradský soubor Kvíteček vystoupil s pásmem písniček o zvířátkách. Z dalšího města na Labi – Mělníka, přijel folklorní soubor Jarošáček. Vystoupení hosta pořadu Ondřeje Rumla bylo opravdu působivé. Závěr programu patřil opět domácím. Pěvecký sbor Kvítek předvedl, že vítězství v anketě Nymburský Otík v kategorii skupina roku nebylo náhodné. Celá akce proběhla pod záštitou starosty Poděbrad Ladislava Langra a za podpory ZŠ Václava Havla, Městského kulturního centra a Středočeského kraje.

Redaktor: Martina Romaňáková, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme