Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (716 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (330 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1968
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Poděbradský triatlon 22. ročník

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
28. 05. 2013
V areálu koupaliště Jezero v Poděbradech se v neděli 26. května konal 22. ročník závodu v triatlonu. Závod, který je každoročně silně obsazen, měl letos účast o něco slabší. Za to mohlo především počasí, které bylo opravdu studené. Na start ve 12 hodin se postavilo 87 mužů a žen.

Po úvodním plavání v chladné vodě, které bylo zkráceno z původních 700 metrů na 580, následovala část na kole. Závodníci se vydali na okruh, který vedl okolím Poděbrad a měřil 30 km. O bezpečnost se starala kromě organizátorů i Policie České republiky. Cyklistickou část nejlépe zvládl se startovním číslem 72 Dan Polanský. Do běžecké části dlouhé 7 km vybíhal s velkým náskokem. Nedělní triatlon byl součástí Poděbradských sportovních dnů. V rámci této akce proběhl v sobotu také silniční běh a závody dračích lodí. V průběhu závodu došlo k vyhlášení minitriatlonu určeného pro příchozí. Po 1 hodině, 18 minutách a 25 vteřinách doběhl do cíle hlavního závodu jako první Dan Polanský. O 2 minuty a 4 vteřiny později doběhl druhý Tomas Mika a třetí skončil Jan Wainer. Nejlepší ženou se stala Tereza Skuhrová v čase 1 hod. 35 min. 39 vt.

Redaktor: Martina Romaňáková, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme