Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (716 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (330 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1968
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Mistryně Lucie Pelantová obhájila, mistrem se stal Pavel Schrom

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
16. 04. 2013
Tak jako lázně, i chodecké závody jsou neodmyslitelnou součástí Poděbrad. Vždyť první závod se šel z Prahy do Poděbrad už v roce 1894. V sobotu 13. dubna se na lázeňské kolonádě konal už 81. ročník. Po vystoupení poděbradských mažoretek se slavnostního zahájení ujal starosta Poděbrad Ladislav Langr.

Před samotným závodem byl na programu běh místních škol „O pohár starosty Poděbrad“. Zúčastnilo se 260 žáků a učitelů aby v několika kategoriích poměřili své síly. Prvenství a cenu města získalo Gymnázium Jiřího z Poděbrad. Technického ředitele závodu Zdeňka Simona jsme se zeptali, jaké jsou v letošním ročníku změny. Chodecké závody zahájili legendy tohoto sportu, kdy se asi dvěma tisícovkám diváků představili na novém, jednokilometrovém okruhu. Po společném fotografování už následovaly starty jednotlivých kategorií. Mezi početnými diváky byla i celá řada osobností. My jsme potkali loňskou MS v běhu na 24 hodin, Michaelu Dimitriadu a účastníka olympiády v Tokiu v roce 1964 Alexandra Bílka. Zeptali jsme se jich jak se ke sportu dostali a jestli si ještě vzpomenou na své první velké vítězství. Závodu v Poděbradech se zúčastnilo 190 chodců z celého světa. Mezinárodní závod mužů na 20 km ovládl kolumbijský chodec Eider Arévalo. Prvenství v kategorii ženy 20 km vybojovala mexičanka Monica Equihua před naší Lucií Pelantovou, která zároveň obhájila titul mistryně České republiky. Mistrovský titul v mužích získal Pavel Schrom. Podrobné vysledky najdete na internetových stránkách www.podebradywalking.com

 

Redaktor: David Vondrouš a Zuzana Boučková, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme