Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Roztočte to v Poděbradech

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
03. 04. 2013
Roztočte to v Poděbradech aneb zahájení sezóny na kolečkách. To byl název akce, která i přes nevlídné počasí vylákala hodně lidí. Každý kdo přijel na kole, koloběžce, kolečkových bruslích, zkrátka na kolečkách, obdržel na památku odznak a mohl se zúčastnit bohatého programu. 

Akci pořádalo Městské kulturní centrum v Poděbradech ve dnech 29. a 30. března. Nás zajímalo, proč právě sezóna na kolečkách. Sobotní program začal na kolonádě ve 13 hodin, kdy byla na programu exhibice freestyle bruslení, a ve 14 hodin odstartoval závod samohybů. Na start se postavilo 5 posádek na ručně vyrobených speciálech. Po dramatickém boji zvítězila posádka řídící sáňky na kolečkách. Kdo neměl vlastní speciál mohl si zapůjčit koloběžku nebo šlapací autíčko. Oblíbený byl i běh s naloženým trakařem nebo závod koloběžek. V zámku na 2. nádvoří byla k vidění výstava secesních plakátů ze sbírky Zdeňka Harapese s cyklistickou tématikou. V divadle Na Kovárně se od 18 hodin konal koncert skupiny THE TAP TAP. Další program probíhal v areálu skateparku na Ostende. Na programu byla mimo jiné i exhibiční show Petra Macháčka v jízdě na koloběžce. A kdo se chtěl raději trochu vzdělat, tak se vydal na osmi kilometrový vlastivědný výlet s otázkami, vedoucí krásnou přírodou okolí Poděbrad.

 

Redaktor: Martina Romaňáková a David Vondrouš, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme