Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (868 hl.)
 
1x za týden (390 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (427 hl.)
 
1x za měsíc (417 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (448 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2550
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV – Primátor Brezna převzal čestné občanství

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
27. 03. 2013
Zastupitelé města na svém zasedání 27. února schválili předání čestného občanství primátorovi partnerského města Brezna Jaroslavu Demianovi. Titul čestného občana mu byl udělen v sobotu 23. března u příležitosti životního jubilea a za jeho přínos při spolupráci obou měst.

Navždy se tak zařadil mezi velikány jako byl architekt Alois Turek, spisovatel Alois Jirásek nebo prezidenti T. G. Masaryk a Eduard Beneš. Zeptali jsme se představitelů obou měst, jak hodnotí dosavadní spolupráci. Po slavnostním aktu se všichni přemístili do Jiráskova divadla, kde u příležitosti 10. výročí znovuotevření divadla a obnovení činnosti Divadelního spolku Jirásek, byl na programu komponovaný pořad pod názvem „10 let s Vámi“. V pořadu, kterým vtipně provázel moderátor Jindřich Honzík, se postupně představily kulturní spolky Novobydžovska a především Divadelní spolek Jirásek. Nechyběla ani vzpomínka na ty, kteří už odešli do divadelního nebe, a v krátkém dokumentu mohli diváci navštívit rodáka, herce Františka Řeháka. Počátky ochotnické činnosti v Novém Bydžově připomenul historik Jaroslav Prokop. Na závěr došlo na oslavence. Nejprve dary a klíč od radnice obdržel primátor Jaroslav Demian, který i krátce zazpíval, a dort ve tvaru Jiráskova divadla převzal ředitel Petr Kruliš a předsedkyně Divadelního spolku Jirásek Pavlína Strnková.

Redaktor: Martina Romaňáková a Marcela Vacková, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme