Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (727 hl.)
 
1x za týden (297 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (334 hl.)
 
1x za měsíc (316 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (340 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2014
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Oslavy Dne Poděbrad

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
14. 03. 2013
Začátek března už tradičně patří oslavám Dne Poděbrad. Letos tomu nebylo jinak a bohatý program proběhl ve dnech 3. až 4. března. Kulturní pořad Gala Poděbrady představil v neděli 3. března to nejlepší z poděbradské kultury. 

Na úvod se představila hrou na flétnu, Kateřina Mičánková ze základní umělecké školy. Oslavy Dne Poděbrad odstartovaly v Kubových sadech odhalením pomníku u příležitosti 150. výročí narození sochaře a poděbradského rodáka Ludvíka Kuby. Autorkou díla je sochařka Zuzana Čížková a keramickými prvky dílo doplnil výtvarník David Exner. V Polabském muzeu pak následovala vernisáž výstavy Ludvíka Kuby, která ukazuje jeho díla, i to jak tvořil a jaký byl člověk. Zeptali jsme se ředitele Městského kulturního centra Jakuba Charváta jestli ho něco při letošních oslavách překvapilo. Vraťme se ale na večer Gala Poděbrady. Kromě mnoha vystoupení zde byla také pokřtěna nová kniha Borise Cacary „Poděbradské stromy“. Po oba dny byly udělovány Městské ceny a pamětní listy. Oceněných bylo mnoho, vzpomeňme však na jednoho, který se převzetí pamětního listu starosty nedožil. Tím byl Martin Vácha, za kterého ocenění převzal jeho bratr Petr. Výstava prací žáků Základní umělecké školy byla na programu v pondělí 4. března. Tento den proběhlo i několik dalších setkání a na slavnostním večeru byly předány Městské ceny.

 

Městské ceny převzali:

Čestná medaile: PhDr. Jana Hrabětová, Vlasta Holečková, Růžena Dusilová

Křišťálový štít: Monika Sobotková, Pavel Pichl, Jiří Havlík

Záslužný list: Mgr. Marie Tomášová, Kateřina Slivanská, Bedřiška Rybáčková, Dominika Herzánová, Bohumil Balcar

Pamětní list starosty: David Alltman, Ing. Milena Benešová, Matěj Bodlák, Martin Bureš, Denisa Čapková, Jana Dušková, Mgr. Anna Flanderková, Mgr. Petr Havránek, Michal Holeček, Jana Houžvičková, Anna Hrabětová, Mgr. Jana Jánská, Lukáš Máčalík, Mgr. Zdeňka Mixová, Karolína Mlynářová, Ing. Jiří Prox, Gabriela Špeldová, Mgr. Jitka Teslíková, Mgr. Dagmar Třeštiková, Kamila Vašková, Miroslav  Vorlíček, Anna  Vrbenská, PhDr. Marcela Wagenknechtová, Matěj Znamínko, Anděl Václav, Josef Čepek, Klára Doležalová, Zdeňka Formánková, Tomáš Havránek, Tomáš Kalužík, Iva Leopoldová, Jana Nedbalá, Nikola Novotná, Karel Nový, Jiří Obr, Jan Polák, Kamila Růžková, František Rylich, František Řehoušek, Martin Sochůrek, Matouš Sochůrek, Miroslav Šára, Oldřich Špelda, Daniela Čudová, Petra Hájková, Marie Hlavíková, Marie Chromečková, Ing. Jaroslava Kabelková, Ing. Anna Klváčková, Jaroslava Knitlová, Pavlína Křížková, Hana Nechvílová, Dagmar Nermuťová, Marie Pletková, Bc. Radka Šindílková, Zdenka Tošenovská, Jiřina Urbánková, MUDr. Pavel Zezula, nprap. Jindřich Březina, Věra Černá, Oldřich Havlina, Petra Langrová, Lucie Lokajíčková, Dagmar Sezimová, Ppor. Jaroslav Stehlík, Miroslav Švára, Miroslav Technik, nprap. Jiří Trajhan, Petr Vaníček, Pavel Veselý, Václav Vlach, Kateřina Mičánková, Šimon Janák, Milan Prokeš, Ing. Boris Cacara, František Kříž, Jana Drahná, Daniela Průšová, Jana Pospíšilová, Pěvecký sbor Kvítek, Martin Vácha - in memoriam.

 

Redaktor: Martina Romaňáková, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme