Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD – Strašidla a pohádkové bytosti opět v lázeňském městě

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
27. 02. 2013
Na 140 strašidel a pohádkových bytostí bylo k vidění v pátek 22. února v Lázních Bělohradě. V lázeňském areálu Strom života se konal 1. ročník Strašidelného plesu. Po úspěšném loňském nultém ročníku tak byla odstartována další tradice navazující na populární akci konanou každé léto v místní bažantnici.

Každý účastník byl vítán drinkem, plesem provázela Jitka Břeská jako babička nad hrobem a o muziku se postarala kapela z Klokočí od Turnova C4 LIMITED. Účastníci plesu mohli získat celou řadu zajímavých cen, bylo mezi nimi roztomilé mrtvé zviřátko, urna s překvapením nebo poukaz do Exotic spa. Ve 21 hodin bylo na programu vystoupení hořických Mužoretů ART rosa. Ty opět nezklamali a předvedli svá nejlepší čísla. Odborná porota do jejichž křesel zasedl banán, zdravotní sestra, Dan Nekonečný a lékař poslední pomoci, měla za úkol vybrat nejlepší masky. V kategorii Krasavice inteligentní zvítězila jeptiška, skot si odnesl vítězství v kategorii Sexy obluda a nejpohyblivější kreatůrou se stal Hulínský. Příšerou plesu pak byl vyhlášen indiánský náčelník. Šmoulové, Superman, klauni, upíři, indiáni, tři mušketýři, čerti a další příšery tancovali a bavili se až do časných raních hodin. A kdo je budete chtít znovu vidět, přijďte na 7. ročník Strašidelné bažantnice. Koná se v sobotu 29. června.

 

Redaktor: Martina Romaňáková, kamera: Oldřich Havlíček, střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme