Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (865 hl.)
 
1x za týden (387 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (426 hl.)
 
1x za měsíc (414 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (444 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2536
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

OSTROMĚŘ – Jivínský Štefan už posedmnácté

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Obec Ostroměř - http://www.ostromer.cz
26. 02. 2013
Slavnostní předávání Jivínského Štefana se tentokrát konalo v Ostroměři. Místní základní škola vytvořila nejen příjemné slavnostní prostředí, ale i doprovodný program. Žáci školy vyhodnocení ankety nejen moderovali, ale také si připravili scénky, básně a zpěv. 

Účast v roce 2013 byla vysoká – celkem se sešlo 246 nominací. Ocenění za kulturu se již sedmnáctým rokem předává v tentýž den, a to 25. února, tedy v den zavraždění Albrechta z Valdštejna. Jako tradičně byli nominovaní rozděleni do dvou kategorií. A to do kategorie Počin roku 2012, kde výherce určil náhodně tažený los. Toto ocenění získali organizátoři Kopidlenských slavností. Dále kategorie za Dlouhodobé zásluhy, kde rozhodovala komise. Komise 17. ročníku byla složena z 11 porotců a měla před sebou těžký úkol. Jaká byla kritéria pro výběr vítěze kategorie za Dlouhodobé zásluhy, to už byla otázka pro předsedkyni Martinu Berdychovou. Ovšem nominovaných, kteří se věnují ve svém volnu kultuře, je mnoho. Komise tedy rozhodla ocenit tři nominované a dále udělit hlavní cenu. Ocenění získala Alena Pospíšilová, Marie Nosková a Blanka Splítková, která je principálkou Divadélka Matěj v Ostroměři. Hlavní cenu od komise získal sám organizátor Jivínského Štefana Bohumír Procházka. Ale cena se u něj moc dlouho neohřála a předal ji dál. Novým majitelem dřevěné trofeje se stal kronikář Miloslav Sádlo. A jaký význam má tato akce pro Ostroměř, nám řekl starosta Tomáš Gabriel.

Redaktor: Petra Soukupová, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme