Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PRASEK – ZNIČEHONIC… a Vánoce

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
16. 12. 2012
Blížícími se svátky se v žádném případě nenechali překvapit v Prasku na Novobydžovsku. Na Vánoce se řádně připravili a naladili. Místním kostelem Nejsvětějšího srdce Páně se 15. prosince rozezněly vánoční melodie. Kdo se o čtvrtý ročník vánočního koncertu zasloužil nám prozradila Eva Kaprálová.

Smíšený pěvecký sbor Zničehonic z Liberce vede Jaroslav Koutský. Ten zaujal i pobavil svým osobitým moderováním, kdy uváděl vánoční písně z nejrůznějších koutů světa. A kdo neví, co uvařit k slavnostnímu obědu, mohl se inspirovat třeba receptem na kohouta na víně. Koncert ale zahájili žáci i absolventi místní základní školy. Za doprovodu svých učitelů zazpívali vánoční písně a koledy. Před kostelíkem bylo k mání tradiční vánoční občerstvení. Voňavé cukroví, vánočka i horký čaj nebo grog na zahřátí přišly vhod. Na malém prodejním trhu si pak bylo možné zakoupit vánoční dekorace vyrobené žáky školy. Kdo trh pořádá a kam putuje výtěžek z prodeje výrobků nám řekla Libuše Novotná. K vánočnímu času neodmyslitelně patří i přání všeho dobrého. Nejinak tomu je i v Prasku.

Redaktor: Iljana Beránková, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme