Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1088 hl.)
 
1x za týden (545 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (563 hl.)
 
1x za měsíc (570 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (869 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3635
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - 9. České fórum Evropského parlamentu mládeže

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
06. 12. 2012
Od 22. do 25. listopadu hostila Litomyšl konferenci Evropského parlamentu mládeže v ČR,  konkrétně její IX. České fórum. Letošního jednání Českého fóra se účastnilo 70 studentů z českých středních škol. Na přednášce v aule litomyšlského Gymnázia hovořil Oldřich Vlasák o historii a funkci Evropského parlamentu i o přijímání dalších zemí do EU.

Hlavní náplní fóra je práce studentských týmů na modelech řešení složitých politických problémů. Pracovní skupiny kopírují jednotlivé výbory evropského parlamentu a každá skupina má přiřazené aktuální téma. Letos například  financování umění nebo korupce. Studenti se tak učí komunikovat, vyjadřovat své názory a také je obhajovat. Celá konference přitom probíhá zásadně v angličtině. 
Doporučujeme