Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Odcházející kastelánka upozorňuje na stav státního zámku

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
06. 12. 2012
Z postu kastelánky státního zámku v Litomyšli odešla na podzim roku 2012 Jana Sehnalová. Před třemi lety do Litomyšle nastoupila se zkušeností desetiletého působení na soukromém zámku Hraběnky Štemberkové v Častolovicích, nikdo v té době ale nezmínil, že kořeny její rodiny sahají částečně právě do Litomyšle.


Když byla před třemi lety vybrána do funkce kastelánky, vyvolalo to mezi tehdejšími zaměstnanci zámku v Litomyšli velký odpor a na internetu se objevily i docela nenávistné komentáře. Nyní jí všichni ti, kteří pak na zámku skončili, koupili a společně podepsali jednosměrnou jízdenku na vlak z  Litomyšle domů. Tomu se směje a přiznává, jak byly její představy o poměrech panujících na památce zapsané na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO vzdálené skutečnosti.
Doporučujeme