Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (815 hl.)
 
1x za týden (347 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (385 hl.)
 
1x za měsíc (371 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (396 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2314
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Odcházející kastelánka upozorňuje na stav státního zámku

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
06. 12. 2012
Z postu kastelánky státního zámku v Litomyšli odešla na podzim roku 2012 Jana Sehnalová. Před třemi lety do Litomyšle nastoupila se zkušeností desetiletého působení na soukromém zámku Hraběnky Štemberkové v Častolovicích, nikdo v té době ale nezmínil, že kořeny její rodiny sahají částečně právě do Litomyšle.


Když byla před třemi lety vybrána do funkce kastelánky, vyvolalo to mezi tehdejšími zaměstnanci zámku v Litomyšli velký odpor a na internetu se objevily i docela nenávistné komentáře. Nyní jí všichni ti, kteří pak na zámku skončili, koupili a společně podepsali jednosměrnou jízdenku na vlak z  Litomyšle domů. Tomu se směje a přiznává, jak byly její představy o poměrech panujících na památce zapsané na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO vzdálené skutečnosti.
Doporučujeme