Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (802 hl.)
 
1x za týden (342 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (381 hl.)
 
1x za měsíc (364 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (384 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2273
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV - 5. Martinský jarmark

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
12. 11. 2012
Město Nový Bydžov uspořádalo v sobotu 10.listopadu již 5. ročník Martinského jarmarku. Ten rok co rok láká stále více návštěvníků. Ukázka řemesel, včetně možnosti zakoupit si nějaký výrobek, je na jarmarku tradicí, stejně jako představení práce uměleckých řezbářů. Ti přijeli z okolí Hořic a Jilemnice a celkem se jich tu sešlo 10. Na letošní akci byly navíc představeny krásné reprezentační šaty města.

Ty budou využívány především pro slavnostní události, jako jsou plesy, nebo přijetí významných osobností. Šaty sponzorovala Jana Chmelařová a vznikly v rámci celonárodního projektu Návraty k hodnotám. Autorkou projektu a návrhářkou šatů je Marie Zelená. Královské šaty jsou z dobře udržovatelného materiálu, kterým je v tomto případě taft. Štrasová korunka je vyrobená v Jablonci nad Nisou. Modelkou, jenž měla na sobě ony krásné šaty byla Zuzana Česáková. Ta bude město zastupovat v soutěži o královnu královských věnných měst. Stala se zároveň patronkou dřevěné sochy královny, která byla slavnostně odhalena na náměstí. Návštěvníci budou moci sochu obdivovat v revitalizovaném parku u hřbitova, kam bude v následujících dnech přemístěna. Odhalení sochy a představení reprezentačních šatů bylo naplánováno na tento jarmareční den cíleně. Byla totiž potvrzena účast delegací s družebních měst Nového Bydžova. Delegace v čele s primátory daných měst přijely ze slovenského Brezna a rumunského Nadlacu.

 


 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme