Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Svatomartinské slavnosti

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
12. 11. 2012
Bylo jedenáctého jedenáctý, jedenáct hodin a možná i jedenáct minut, na prvním  nádvoří poděbradského zámku se objevil sv. Martin na bílém koni, než zahájil tradiční svatomartinské trhy, mnozí z přítomných pokládali pochopitelnou otázku: a co sníh Martine?

Pak se jezdec přece jen protlačil davem a mohl Svatomartinské trhy v Poděbradech oficiálně zahájit. Nutno podotknou, že mu v tom pomohlo poděbradské Městské kulturní centrum, a vlastně všichni přítomní. Svatomartinské slavnosti v Poděbradech nabídly klasiku, od ukázek řemesel a jejich produktů až po nezbytná lákadla pro mlsné jazýčky, a protože bylo 11. listopadu, nemohlo chybět otevření prvního letošního Svatomartinského vína. K tomu všemu ve vestibulu poděbradského Divadla Na Kovárně vyhrávala cimbálovka – pravá moravská ze Zlína. A páni muzikanti zvládali lidovky, klasiku i modernu, prostě všechno, a líbili se. Poděbradské Svatomartinské trhy vlastně zahájily předvánoční chystání a přípravy. Možná, že už tady se rodily první nápady na vánoční dárky nebo se dokonce kupovaly. A jak bude doba předvánoční a vánoční v Poděbradech vypadat, co se chystá. Otázka pro Jakuba Charváta.

 

Redaktor: Jaromír Klokočník, kamera: Jaromír Klokočník, střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme