Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (716 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (330 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1968
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Svatomartinské slavnosti

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
12. 11. 2012
Bylo jedenáctého jedenáctý, jedenáct hodin a možná i jedenáct minut, na prvním  nádvoří poděbradského zámku se objevil sv. Martin na bílém koni, než zahájil tradiční svatomartinské trhy, mnozí z přítomných pokládali pochopitelnou otázku: a co sníh Martine?

Pak se jezdec přece jen protlačil davem a mohl Svatomartinské trhy v Poděbradech oficiálně zahájit. Nutno podotknou, že mu v tom pomohlo poděbradské Městské kulturní centrum, a vlastně všichni přítomní. Svatomartinské slavnosti v Poděbradech nabídly klasiku, od ukázek řemesel a jejich produktů až po nezbytná lákadla pro mlsné jazýčky, a protože bylo 11. listopadu, nemohlo chybět otevření prvního letošního Svatomartinského vína. K tomu všemu ve vestibulu poděbradského Divadla Na Kovárně vyhrávala cimbálovka – pravá moravská ze Zlína. A páni muzikanti zvládali lidovky, klasiku i modernu, prostě všechno, a líbili se. Poděbradské Svatomartinské trhy vlastně zahájily předvánoční chystání a přípravy. Možná, že už tady se rodily první nápady na vánoční dárky nebo se dokonce kupovaly. A jak bude doba předvánoční a vánoční v Poděbradech vypadat, co se chystá. Otázka pro Jakuba Charváta.

 

Redaktor: Jaromír Klokočník, kamera: Jaromír Klokočník, střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme