Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV - Nový kamerový systém

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
12. 11. 2012
Parčík u kostela sv. Vavřince v Novém Bydžově. Tady došlo před časem ke znásilnění. Také tato lokalita bude zanedlouho monitorována městským  kamerovým systémem. Jeho příprava a instalace v současné době vrcholí. Jde o investici za 3 miliony 300 tisíc korun, investici, po níž volali sami obyvatelé Nového Bydžova.

Městská policie tak konečně dostane k dispozici dostatečný počet kamer a moderní dohledové centrum umístěné v budově Radnice. Po konzultaci s Ministerstvem vnitra, které poskytlo miliónovou dotaci, byl projekt rozšířen i o připojení místního oddělení Policie České republiky. Možnost online sledování kamer umístěných na těch nejproblémovějších místech budou mít tedy obě bezpečnostní složky ve městě. Archivace záznamů z kamer bude v průměru jeden až dva týdny a bude nastavena specificky pro každou kameru. Kamerový systém v Novém Bydžově rozhodně zvýší kvalitu zajišťování veřejného pořádku a bezpečnosti zejména v nočních hodinách. Současné kamery na novobydžovském Masarykově náměstí budou tedy zanedlouho minulostí. Nahradí je nový kamerový systém postihující deset problémových lokalit a do budoucna přibudou kamery další.

 

Redaktor: Jaromír Klokočník, kamera: Jaromír Klokočník, střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme