Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV – Průmyslová zóna a nová pracovní místa

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
21. 10. 2012
Setkáváme se s nimi prakticky denně a znají je vlastně zákazníci snad po celém světě. Řeč je o výrobcích – tedy flexibilních obalech  pro potravinářský průmysl – z firmy Amcor Nový Bydžov. Tyto záběry jsou ze slavnostního otevření výrobního závodu v novobydžovské průmyslové zóně 18. října.

Vlastně na zelené louce tady v minulých letech vyrostl moderní provoz za 650 miliónů korun, který dnes dokáže konkurovat světovým výrobcům tohoto sortimentu a v mnohém je i předčí. Na slavnostní otevření závodu přijala pozvání řada hostů, nemohli mezi nimi chybět ani zástupci města. Starosta Nového Bydžova Pavel Louda byl od samého začátku u zrodu průmyslové zóny. Po symbolickém střihu pásky – byť tupými nůžkami – proběhla prezentace firmy a stručný přehled dění v letech minulých. Následovala prohlídka výrobních prostor, z bezpečnostních důvodů se obě hlubotiskové tiskařské linky Amcoru musely zastavit. Hosté – celí v bílém a se slušivými čepičkami - prošli za doprovodu odborného výkladu všechny provozy. A řeč se vrátila k vyráběnému sortimentu a zákazníkům tiskárny. Amcor Nový Bydžov patří k bezpečným a prestižním zaměstnavatelům regionu. Ředitel závodu Michal Uher kromě vytvoření nabídky pracovních míst ocenil i spolupráci s městem Nový Bydžov. Na závěr slavnostního otevření závodu předali zástupci Amcoru Nový Bydžov charitativní šeky v hodnotě 60ti tisíc korun. Převzaly je hořický klubu Klokánek, královéhradecká Oblastní charita a zástupce Chlumce nad Cidlinou - na léčení malé Vanesky s nemocí motýlích křídel.

 

Redaktor: Jaromír Klokočník, kamera: Jaromír Klokočník, střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme