Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (721 hl.)
 
1x za týden (291 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (329 hl.)
 
1x za měsíc (310 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (334 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1985
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – FEMAD 2012

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
16. 09. 2012
Poutač uprostřed poděbradské lázeňské kolonády lákal především milovníky divadla, FEMAD znamená Festival mladého amatérského divadla, a právě jemu patřilo divadlo v Poděbradech od 13. do 16. září.

V logu přehlídky jsou slova: Salón odmítnutých – v překladu to znamená celostátní přehlídka vyspělých ochotnických souborů, které zůstaly těsně před branami postupu na celostátní či národní přehlídky. A těch přijelo na letošní 41. ročník festivalu celkem osm. Festival mladého amatérského divadla pořádá DS Jiří Poděbrady, Městské kulturní centrum a Město Poděbrady. Součástí FEMAdu jsou semináře divadelních klubů a besedy v kruhu. Tato nedělní byla věnována představení Zlomatka, se kterým přijel do Poděbrad soubor Zmatkaři z Dobronína. Nedělní odpoledne 16. září patřilo v poděbradském divadle slavnostnímu zakončení přehlídky a vyhlášení výsledků. Nejlepší inscenací se stala Úžasná svatba v podání souboru Amadis Brno. Ten si odváží i cenu divácké poroty. Cenu kritiky získal Divadelní soubor Břeclav Břetislav a jeho Mrzák Inishmaanský. Kompletní výsledky naleznete na www.femad.cz .

 

Redaktor: Jaromír Klokočník, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme