Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV - Otevření multifunkčního hřiště MŠ Sluníčko

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
06. 09. 2012
Od května jsme byli u toho. Od května jsme se těšili společně s těmito dětmi na zahájení nového školního roku, a je to tady ! V novobydžovské MŠ Sluníčko bylo právě 3. září otevřeno nové multifunkční hřiště a spousta lákavých atrakcí. Předcházelo tomu prvenství této školky ve veřejné anketě Vaše volba, pořádané Skupinou ČEZ. V ní sami Východočeši zvolili, kam poputuje příspěvek Nadace ČEZ ve výši 500 tisíc korun.

Sto tisíci přispělo samotné město Nový Bydžov a tohle je tedy výsledek. Otevření hřiště a zároveň i modernizovaného školního pavilonu provázela malá oslava a hlavní roli v ní měli pochopitelně ti nejmenší. Vraťme se ještě k anketě Skupiny ČEZ Vaše volba. Ta umožňuje lidem ve všech regionech hlasovat pro nejužitečnější projekty z mnoha oblastí našeho života. Do MŠ Sluníčko chodí bezmála 170 dětí z celého Bydžovska, nové hřiště však budou moci využívat i maminky s dětmi na mateřské dovolené. Takže investice nebo finanční příspěvek zvolený veřejností naprosto zaslouženě, navíc s důrazem na bezpečnost a podporu všestrannosti a zdatnosti.

 

Redaktor: Jaromír Klokočník, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme