Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Oldtimer Bohemia rally 2012

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
05. 09. 2012
Historie na kolech začala kolem poledního zaplňovat lázeňskou kolonádu v Poděbradech. Právě tady byl totiž jeden z cílů třetího ročníku OLDTIMER BOHEMIA RALLY 2012, a zároveň start poslední etapy do Mladé Boleslavi. V sobotu 1. září sem postupně dorazila bezmála šedesátka veteránů. Ten nejstarší měl v rodném listě rok 1909 a k vidění tady byly vozy i motorky desítek výrobců z celého světa.

Tento motoristický podnik konaný pod mezinárodní asociací FIVA byl zároveň součástí kalendáře Mistrovství světa. Prostě srdce motoristických nadšenců i v Poděbradech plesala. Někteří účastníci rally projevili i smysl pro humor – to když padaly dotazy, proč se pod motory vozů vkládají papírové kartony. Jezdci museli za běhu řešit i technické neduhy svých letitých miláčků. Tak jako majitel Velorexu Oskar, který sjel z výrobní linky v roce 1956. Oldtimer Bohemia Rally prověřovala účastníky na bezmála čtyřech stovkách kilometrů za běžného silničního provozu. Organizátoři z Mladé Boleslavi věnují přípravě podniku velkou péči a tak nás pochopitelně zajímala i budoucnost závodu.


Redaktor: Jaromír Klokočník, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme