Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Dětský rytířský den

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
04. 09. 2012
Louka u poděbradského zdymadla byla vlastně velkou hozenou rukavicí, rukavicí složenou z malých papírových rukaviček, ale k projektu s názvem Hozená rukavice se ještě dostaneme. Poslední srpnový den tady v okolí poděbradské hydroelektrárny probíhal dětský Rytířský den – vlastně rozloučení s prázdninami. Rytířské souboje, zkoušky udatnosti, řada soutěží.

Akci připravilo poděbradské Městské kulturní centrum a zdejší Dům dětí a mládeže Symfonie. Počasí si ale postavilo hlavu, takže program se vlastně dotvářel za pochodu. Vraťme se však k projektu Hozená rukavice individuálnímu vzdělávání. Ten tady právě 31. srpna odstartoval a pokračovat bude až do června příštího roku. Zvednout hozenou rukavici a přijmout výzvu mohli zájemci o projekt vlastně okamžitě. V poděbradském Domě dětí a mládeže Symfonie byla totiž souběžně slavnostně otevřena nová lezecká stěna, takže zadání jednoznačné: Překonej K2 v sobě na lezecké stěně. A k Hozené rukavici z Poděbrad ještě rekordní dovětek . Agentura Dobrý den z Pelhřimova sečetla a potvrdila – velká rukavice u poděbradské hydroelektrárny byla složena z 2 412 malých rukavic – a to je český rekord.

 

Redaktor: Jaromír Klokočník, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme