Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Výstavy končí, neviditelná věž zůstává

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
31. 07. 2012
S posledními tony operního festivalu končí i řada výstav doprovodné Smetanovy výtvarné Litomyšle. Letos se hodně a na čtyřech místech připomínalo 180. výročí  narození litomyšlského malíře Julia Mařáka. Dvě instalace v prostorách Zámeckého pivovaru připomínaly Václava Havla. Galerie Zdeňka Sklenářa svou expozici věnovala 100. výročí narození Kamila Lhotáka. White Galery v Osíku zase ke 100. výročí konání 10. podzimního salonu v Paříži 1912 vystavovala cenný soubor kvašů Františka Kupky.

Původně doprovodný program hudebního festivalu začal během let žít svým vlastním životem i skončení Smetanovy Litomyšle. Letos ve městě například prozatím zůstává plastika Federica Diaze 18.7. umístěná před Novým kostelem. Pokračuje i výstava v Galerii Miroslava Kubíka a na svém místě - na Smetanově náměstí před Domem u Rytířů  -  zůstává objekt architekta Zdenka Fránka nazvaný Perská věž.
Doporučujeme