Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Camera obscura LIVE v zahradním domku

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
18. 07. 2012
Do převráceného světa zve tentokrát v rámci SVL Portmoneum - muzeum Josefa Váchala. V interaktivním projektu obsadily zahrádku plastiky, jež se pak na základě principu Camery obscury promítají do temné komory zřízena v zahradním domku. Projekt připravil student litomyšlské fakulty restaurování Aleš Hvízdal s fotografem  Markem Volfem.


Mimo výstavy Camera obscura je v Portmoneu nově instalována součást stálé expozice nazvaná  S Portmanem v obýváku. Pohodlně se usadíte do původního  křesla či pohovky pana nakladatele a prolistujete si některé z novodobých vydání knih Josefa Váchala. Ještě do 8. července je obývák navíc doplněn výstavou linorytů s názvem Hlava nehlava.
Doporučujeme