Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD - Bělohradskému fotbalu je 90 let

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
26. 06. 2012
Tak tohle se nadá nazvat jinak než fotbalový potěr, malí špunti posedlí fotbalovým míčem. Dospělé hřiště je jim zatím příliš velké, nechybí však nadšení a sportovní odhodlanost. I takové byly v sobotu 23. června fotbalové oslavy v Lázních Bělohradě na Jičínsku. Přesněji řečeno X. ročník Mezinárodního letního turnaje přípravek spojený s devadesátými narozeninami bělohradského fotbalu.

Hřiště fotbalového areálu Bažantnice zaplnily dvě stovky malých fotbalistů a jejich neméně nadšení rodiče a další diváci. Pořadatelem oslav i letního turnaje byl Fotbalový klub Lázně Bělohrad-Pecka. Ani v Lázních Bělohradě nechyběla na oslavách devadesátin fotbalu, jak už bylo řečeno, tzv. stará garda. Té patřil závěr slavnostního sobotního odpoledne. Před vzpomínkovým zápasem jsme se setkali s mužem, který je jen o devět let mladší než bělohradský fotbal. Přesto v úctyhodné kondici. Ale vraťme se k výsledkům turnaje přípravek. V kategorii mladších, tedy ročník 2003, zvítězili borci z FTC Krkonoše. Ve finále porazili SK Horní Staré Město 6:0. Třetí skončil Trutnov. Mezi staršími chlapci „o prsa“ vyhrál FK Náchod před domácími – FKM Javorka. Třetí místo obsadil Dvůr Králové nad Labem. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen domácí Jirka Kracík. Devadesátiny fotbalu v Lázních Bělohradě na Jičínsku se vyvedly, takže co dodat, snad jen „Sportu zdar a fotbalu v Bělohradě obzvlášť“.

Redaktor: Jaromír Klokočník, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme