Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (725 hl.)
 
1x za týden (295 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (332 hl.)
 
1x za měsíc (314 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (338 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2004
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Author Cyklo Litomyšl 2012

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
25. 06. 2012
Tradice velkých cyklistických závodů se 9 června 2012 vrátila do Litomyšle. Přímo na Smetanově náměstí odstartoval Cyklomaraton Author cyklo Litomyšl starosta města Michal Kortyš. Výstřel startovní pistole poslal na trať účastníky hlavního závodu na 50 km.


Tento MTB maraton je určen pro všechny věkové skupiny i výkonnostní kategorie. Znamená to, že zde startují závodníci od profesionálů až po předškoláky. Tratě jsou  proto rozděleny podle náročnosti a délky. Nejdelší je 50 kilometrová,nejmenší děti jedou jen po náměstí 1 km či dokonce jen 300 metrů. Pro toho, kdo se chtěl jen podívat, byl připraven bohatý doprovodný program. Odvážné kousky na kolech předvedla skupina jedců, kterou jinak trénuje Johnny Valenta, trojnásobný mistr světa ve Freestyle BMX. V doprovodném programu nechyběly ani modní přehlídky. Nejdříve oblečení do města a pak něco sportovního.
Doporučujeme