Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (815 hl.)
 
1x za týden (346 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (385 hl.)
 
1x za měsíc (371 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (395 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2312
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

KOJETICE – 3. narozeniny Rádia Dechovka

Středočeský kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
25. 06. 2012
Dechovka! Má oddané milovníky, stejně jako zapřisáhlé odpůrce. Tento český fenomén však přežívá politické režimy, módní vlny i generace. A potvrzuje to i benjamínek na české mediální scéně – Radio Dechovka. První dechovkové radio slavilo v sobotu 16. června 2012 své 3. narozeniny a nešetřilo zajímavostmi.

Studio rádia sídlí na bývalém nádraží v Kojeticích u Prahy, a to přímo v původní nádražní budově. Prosluněný perón se dokázal proměnit v improvizované podium, kam se poskládala kapela, moderátorský stolek i občerstvení, a samozřejmě i hlediště pro desítky hostů a přihlížejících návštěvníků. Hlavními průvodci živého rozhlasového přenosu byli moderátoři Roman Mischka a Martin Pohoda. V zázemí rádia mohli návštěvníci potkat i většinu ostatních pracovníků, moderátorů a hostů. Cestu do Kojetic vážil například i Miloň Čepelka z Divadla Járy Cimrmana, který má na Radiu Dechovka vlastní pořad. S rádiem spolupracuje i řada hudebníků, autorský pořad v něm má například i zpěvačka Strahovanky Marta Adámková. Zeptali jsme se jí, co by Radiu Dechovka popřála do dalších let. O živou produkci se postarala Kyzivátova dechová hudba Libáň pod taktovkou uměleckého vedoucího Petra Drahoňovského. Velkým lákadlem svátečního odpoledne bylo vystoupení kouzelníka světového formátu. Přihlížející bavil průkopník české mikromagie Petr Kasnar. Hned v úvodu nechal zmizet mikrofon, naučil účastníky trik s kouzelným pytlíkem, kuličkou a pohárkem a nechyběla ani kouzla karetní. Oslava třetích narozenin přilákala nejrůznější hosty. Dorazil například manželský pár z Nizozemí, přicestoval i jeden z nejmladších posluchačů, 12ti letý Kristián. Společně s maminkou svedli bitvu nejen s vozíčkem, na který je usměvavý kluk bohužel odkázán, ale také s obrovskou dálkou – jeli až od Brna. Unikátní projekt v rozhlasovém světě, Radio Dechovka, má za sebou 3 roky fungování. Nabízí se proto otázka, co bude dál? Odpověď nastínila provozní ředitelka rádia Jana Pušová. Krásné počasí, báječná atmosféra, pěkná muzika, tajemný kouzelník, spousta dobrot a hromada usměvavých hostů. Oslava třetích narozenin Radia Dechovka se zkrátka vydařila.
Doporučujeme