Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (868 hl.)
 
1x za týden (390 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (427 hl.)
 
1x za měsíc (417 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (448 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2550
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HRADEC KRÁLOVÉ – Rodinné pasy

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
15. 06. 2012
Tak trochu zubatá a veselá samolepka vám napoví, ano, právě tady můžete uplatnit tzv. Rodinný pas. Konkrétně slevy a výhody pro rodiny s dětmi. Jedním z míst Královéhradeckého regionu, kde je možné Rodinný pas využít, je koupaliště Flošna v Hradci Králové. Projekt rodinných pasů vznikl se záměrem uvést do života systém poskytující slevy a další výhody rodinám – včetně neúplných - s dětmi do 18ti let.

To vše zdarma – jen na základě registrace a převzetí identifikační karty. Královéhradecký kraj byl v rámci České republiky sedmým regionem, který se do projektu zapojil, a to v roce 2009. V současné době je tady bezmála 500 poskytovatelů slev. Ovšem k nim je potřeba přičíst jejich celorepublikovou databázi, dále nabídku na Slovensku a v Dolním Rakousku, tady všude je možné Rodinné pasy uplatnit a to společně se systémem Sphere Card. Celkem více jak 13 tisíc obchodních míst. V projektu Rodinné pasy je v Královéhradeckém kraji v současné době zaregistrováno téměř šest a půl tisíce rodin, v Česku pak kolem 95 tisíc. Občas se ozývají kritické hlasy o nedostatečné propagaci a informovanosti o projektu. Navíc některým poskytovatelům, kteří nejsou příspěvkovými organizacemi, se do slev moc nechce a mnohdy logo Rodinných pasů ve svých provozovnách spíš ukrývají než zviditelňují.

Redaktor: Jaromír Klokočník, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme