Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HRADEC KRÁLOVÉ – Rodinné pasy

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
15. 06. 2012
Tak trochu zubatá a veselá samolepka vám napoví, ano, právě tady můžete uplatnit tzv. Rodinný pas. Konkrétně slevy a výhody pro rodiny s dětmi. Jedním z míst Královéhradeckého regionu, kde je možné Rodinný pas využít, je koupaliště Flošna v Hradci Králové. Projekt rodinných pasů vznikl se záměrem uvést do života systém poskytující slevy a další výhody rodinám – včetně neúplných - s dětmi do 18ti let.

To vše zdarma – jen na základě registrace a převzetí identifikační karty. Královéhradecký kraj byl v rámci České republiky sedmým regionem, který se do projektu zapojil, a to v roce 2009. V současné době je tady bezmála 500 poskytovatelů slev. Ovšem k nim je potřeba přičíst jejich celorepublikovou databázi, dále nabídku na Slovensku a v Dolním Rakousku, tady všude je možné Rodinné pasy uplatnit a to společně se systémem Sphere Card. Celkem více jak 13 tisíc obchodních míst. V projektu Rodinné pasy je v Královéhradeckém kraji v současné době zaregistrováno téměř šest a půl tisíce rodin, v Česku pak kolem 95 tisíc. Občas se ozývají kritické hlasy o nedostatečné propagaci a informovanosti o projektu. Navíc některým poskytovatelům, kteří nejsou příspěvkovými organizacemi, se do slev moc nechce a mnohdy logo Rodinných pasů ve svých provozovnách spíš ukrývají než zviditelňují.

Redaktor: Jaromír Klokočník, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme