Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV – Nové hřiště pro MŠ Sluníčko

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
08. 06. 2012
Po zahradě MŠ Sluníčko v Novém Bydžově se denně prohání bezmála 170 dětí, od nejmenších Berušek až po předškoláky Trpaslíky, od dvou do sedmi let. Dovádějí na skluzavkách, houpačkách, hrají si na tradičním pískovišti. Ale to se brzy změní, do září letošního roku tady vyroste nové dětské hřiště. 

Nebudou tu chybět lanovky, šplhací stěny, houpací domeček nebo vybavení pro sportovní hry a další prvky pro bezpečnou hru a pohyb. Nové hřiště postaví Mateřská škola Sluníčko i díky půlmilionovému příspěvku Nadace ČEZ. V anketě Skupiny ČEZ s názvem „Vaše volba“ veřejnost volila, který prospěšný projekt má Nadace podpořit. Ve východních Čechách poslali lidé nejvíce hlasů právě Mateřské škole v Novém Bydžově. Zvítězila s více než šesti sty hlasy z téměř 3000 v tomto regionu. Díky Nadaci ČEZ může školka pro děti vybudovat moderní hřiště za 500 tisíc korun. Zahrada kolem MŠ Sluníčko v Novém Bydžově je rozlehlá, takže realizovat se mohou i netradiční a velkorysejší projekty. Návrhy odpovídající současným požadavkům na rozvíjení dětské motoriky, obratnosti a celkové fyzické zdatnosti. Vedení mateřské školy společně se zřizovatelem, Městem Nový Bydžov, stávající hřiště postupně obnovuje, na větší modernizaci ale nebyl dostatek financí. Situace se změnila i díky anketě Skupiny ČEZ s názvem „Vaše volba“. Ta umožňuje lidem ve všech regionech ČR hlasovat pro nejužitečnější projekty mj. z oblastí školství, zdravotnictví, sociální péče a dalších. Ty vítězné pak čeká rychlá realizace, jako v případě hřiště pro novobydžovské Sluníčko.

Redaktor: Jaromír Klokočník, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme