Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV – Nové hřiště pro MŠ Sluníčko

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
08. 06. 2012
Po zahradě MŠ Sluníčko v Novém Bydžově se denně prohání bezmála 170 dětí, od nejmenších Berušek až po předškoláky Trpaslíky, od dvou do sedmi let. Dovádějí na skluzavkách, houpačkách, hrají si na tradičním pískovišti. Ale to se brzy změní, do září letošního roku tady vyroste nové dětské hřiště. 

Nebudou tu chybět lanovky, šplhací stěny, houpací domeček nebo vybavení pro sportovní hry a další prvky pro bezpečnou hru a pohyb. Nové hřiště postaví Mateřská škola Sluníčko i díky půlmilionovému příspěvku Nadace ČEZ. V anketě Skupiny ČEZ s názvem „Vaše volba“ veřejnost volila, který prospěšný projekt má Nadace podpořit. Ve východních Čechách poslali lidé nejvíce hlasů právě Mateřské škole v Novém Bydžově. Zvítězila s více než šesti sty hlasy z téměř 3000 v tomto regionu. Díky Nadaci ČEZ může školka pro děti vybudovat moderní hřiště za 500 tisíc korun. Zahrada kolem MŠ Sluníčko v Novém Bydžově je rozlehlá, takže realizovat se mohou i netradiční a velkorysejší projekty. Návrhy odpovídající současným požadavkům na rozvíjení dětské motoriky, obratnosti a celkové fyzické zdatnosti. Vedení mateřské školy společně se zřizovatelem, Městem Nový Bydžov, stávající hřiště postupně obnovuje, na větší modernizaci ale nebyl dostatek financí. Situace se změnila i díky anketě Skupiny ČEZ s názvem „Vaše volba“. Ta umožňuje lidem ve všech regionech ČR hlasovat pro nejužitečnější projekty mj. z oblastí školství, zdravotnictví, sociální péče a dalších. Ty vítězné pak čeká rychlá realizace, jako v případě hřiště pro novobydžovské Sluníčko.

Redaktor: Jaromír Klokočník, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme