Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY - Poděbradské sportovní dny

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
29. 05. 2012
V jedno velké sportoviště se proměnil areál koupaliště Jezero v Poděbradech uplynulý víkend. Ve dnech 26. a 27. května se zde konaly Poděbradské sportovní dny, kterých se aktivně zúčastnilo na 5 stovek sportovců.

Sobotní dopoledne patřilo disciplíně, jejíž počátky sahají více než 2 tisíce let zpět až do starověké Číny. 12,5 metrů dlouhé lodě ozdobené dračí hlavou a ocasem byly tím pravým sportovním náčiním pro závody dračích lodí. Prvenství ze závodu na 200 i 1000 metrů si domů odvezl tým TYTANYK, který po skvělém výkonu nechal za sebou v kratším závodě Namydlený blesk a Hotelovou školu Poděbrady. V delším závodě skočil na druhém místě Dragons CZ a třetí skončila opět hotelová škola. Popularita Poděbradských sportovních dnů každým rokem roste, jaké ale byly začátky nám řekl hlavní organizátor Jaroslav Formánek. Dalším závodem, připraveným na sobotní dopoledne, byl běh na 10 km. Zúčastnilo se ho 129 závodníků, kteří absolvovali 3 okruhy v okolí areálu koupaliště. V neděli se pak uskutečnil závod ve triatlonu, ve kterém 194 závodníků změřilo své síly v plavání na 700 metrů, jízdě na kole v délce 30 km a v sedmikilometrovém běhu.

Redaktor: Gabriela Cardalová, kamera: Pavla Mendřická, střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme