Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (815 hl.)
 
1x za týden (347 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (385 hl.)
 
1x za měsíc (371 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (396 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2314
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD – Lázeňská sezóna zahájena!

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
22. 05. 2012
Nejprve dorazila na kočárech historie města a postavy s ním úzce spojené, po ní však už Lázně Bělohrad na Jičínsku ožily naplno dneškem. Otevření zdejší lázeňské sezóny bylo už po 128. důvodem k oslavě a dobré náladě. Zvlášť když se den vyvede jako to bylo v sobotu 19. května.

Město Lázně Bělohrad a akciová společnost Lázně Bělohrad připravily ve zdejším parku program pro každého, stručně řečeno od rána až do večera. Folklór v podání domácího Hořeňáku i Hořeňáčku, baletní přípravka, šermíři, tanečníci, projížďky v kočárech i sport. To byla tedy sobota v lázeňském městě a jak bude vypadat celá sezóna? Otázka pro starostu Pavla Šubra. Souběžně s kulturním programem začala v areálu lázní i soutěž kuchařských týmů odborných škol o nejlepší recept na letní grilování. Navázala tak na předchozí roky, kdy se například připravovala soutěžní palačinka. V odborné porotě soutěže o nejlepší recept na letní grilování se objevil i Petr Novotný. Ale jak už bylo řečeno, vedle poroty hodnotili i samotní diváci. Ti například přisoudili prvenství právě týmu ze Střední školy gastronomie a služeb v Nové Pace za mandlové masové kuličky, možná placičky. Odborníci nakonec nejvýše ocenili Lázeňské šviháky z Lázní Bělohrad. Jejich vítězný recept se jmenoval Sekaný salát. Takže i lákavou gastronomickou náplň mělo Otevření lázeňské sezóny 2012 v Lázních Bělohrad.

Redator: Jaromír Klokočník, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme