Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD – Lázeňská sezóna zahájena!

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
22. 05. 2012
Nejprve dorazila na kočárech historie města a postavy s ním úzce spojené, po ní však už Lázně Bělohrad na Jičínsku ožily naplno dneškem. Otevření zdejší lázeňské sezóny bylo už po 128. důvodem k oslavě a dobré náladě. Zvlášť když se den vyvede jako to bylo v sobotu 19. května.

Město Lázně Bělohrad a akciová společnost Lázně Bělohrad připravily ve zdejším parku program pro každého, stručně řečeno od rána až do večera. Folklór v podání domácího Hořeňáku i Hořeňáčku, baletní přípravka, šermíři, tanečníci, projížďky v kočárech i sport. To byla tedy sobota v lázeňském městě a jak bude vypadat celá sezóna? Otázka pro starostu Pavla Šubra. Souběžně s kulturním programem začala v areálu lázní i soutěž kuchařských týmů odborných škol o nejlepší recept na letní grilování. Navázala tak na předchozí roky, kdy se například připravovala soutěžní palačinka. V odborné porotě soutěže o nejlepší recept na letní grilování se objevil i Petr Novotný. Ale jak už bylo řečeno, vedle poroty hodnotili i samotní diváci. Ti například přisoudili prvenství právě týmu ze Střední školy gastronomie a služeb v Nové Pace za mandlové masové kuličky, možná placičky. Odborníci nakonec nejvýše ocenili Lázeňské šviháky z Lázní Bělohrad. Jejich vítězný recept se jmenoval Sekaný salát. Takže i lákavou gastronomickou náplň mělo Otevření lázeňské sezóny 2012 v Lázních Bělohrad.

Redator: Jaromír Klokočník, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme