Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV – 17. ročník Karlovy jízdy

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
22. 05. 2012
Kamenný král Karel IV. přihlížel zpovzdálí, pak se ale objevil ten živý a bylo jasné, že všechno právě vypukne. Je 19. května těsně před devátou hodinou ranní a jsme na nádvoří Základní školy v Novém Bydžově. Právě tady totiž začíná Karlova jízda.

Konkrétně řečeno 17. ročník oblíbené cykloturistické akce pro každého, která je současně memoriálem zakladatele Josefa Verfla. Děti, amatéři, mladí, starší – pro všechny připravila novobydžovská Základní škola Karla IV. a její SRPŠ jízdu pro zdraví. Po krátkém zahájení a kulturním programu se v úžasném slunečném dni vydávají na trať první borci. V průběhu 16ti ročníků přivítala Karlova jízda v Novém Bydžově kolem deseti tisíc cyklistů. Žádné velké závodění, ale pohoda na dvou kolech se šlapkami. Stejná atmosféra tady panovala i v sobotu 19. května. Navíc na startu 17. ročníku přivítali rekordní počet účastníků – 390 vyznavačů cyklistiky všech věkových kategorií. Na všechny pak v cíli čekal i kácovský guláš, který připravila parta z pionýrské skupiny Radost.

Redaktor: Jaromír Klokočník, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme